Przewozy z Wrocławia nad Morze

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1476736758724{margin-top: -80px !important;padding-top: 200px !important;padding-bottom: 100px !important;background-image: url(https://ekspresbus.pl/wp-content/uploads/2016/10/pexels-photo-29724-e1476736728897.jpg?id=1426) !important;}”][vc_column width=”1/4″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-fighter-jet” color=”custom” size=”lg” align=”center” custom_color=”#ed1f24″][vc_custom_heading text=”Szybko” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-bus” color=”custom” size=”lg” align=”center” custom_color=”#ed1f24″][vc_custom_heading text=”Luksusowym busem” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-money” color=”custom” size=”lg” align=”center” custom_color=”#ed1f24″][vc_custom_heading text=”Tanio” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-life-ring” color=”custom” size=”lg” align=”center” custom_color=”#ed1f24″][vc_custom_heading text=”Bezpiecznie” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”40px”][trx_title type=”5″ font_size=”15px”]SEZON LETNI 2018 – NAD MORZE Z EKSPRES BUSEM 

Od 16 czerwca kursujemy na linii  Trzebnica – Wrocław – Kołobrzeg – Mrzeżyno (przez: Mielno, Sarbinowo, Gąski, Ustronie Morskie, Sianożęty, Kołobrzeg, Grzybowo, Dźwirzyno, Rogowo)
Już od kwietnia 2018 r. ruszyła sprzedaż biletów przez portal www.e-podróżnik.pl

OFERUJEMY POŁĄCZENIA /sobota  niedziela/

Z TRZEBNICY, WROCŁAWIA, LESZNA LUB POZNANIA DO TAKICH MIEJSCOWOŚCI NADMORSKICH JAK :[/trx_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_list][trx_list_item][trx_title type=”4″ font_size=”15px”]MIELNO[/trx_title][/trx_list_item][trx_list_item][trx_title type=”4″ font_size=”15px;”]SARBINOWO[/trx_title][/trx_list_item][trx_list_item][trx_title type=”4″ font_size=”15px;”]GĄSKI[/trx_title][/trx_list_item][trx_list_item][trx_title type=”4″ font_size=”15px;”]USTRONIE MORSKIE[/trx_title][/trx_list_item][trx_list_item][trx_title type=”4″ font_size=”15px;”]SIANOŻĘTY[/trx_title][/trx_list_item][trx_list_item][trx_title type=”4″ font_size=”15px;”]KOŁOBRZEG[/trx_title][/trx_list_item][trx_list_item][trx_title type=”4″ font_size=”15px;”]MRZEŻYNO[/trx_title][/trx_list_item][/trx_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”40px”][vc_column_text css=”.vc_custom_1527263450963{margin-left: -25px !important;padding-left: 0px !important;}”]Godziny odjazdu z poszczególnych miejscowości:

Trzebnica 0:01
Wrocław 0:30
Leszno 1:30
Poznań 3:00
Mielno 6:55
Sarbinowo 7:10
Gąski 7:20
Ustronie Morskie 7:47
Sianożęty 7:54
Kołobrzeg 8:15
Grzybowo 8:28
Dźwirzyno 8:38
Rogowo 8:44
Mrzeżyno 8.50

 

Mrzeżyno 19:10
Rogowo 19:16
Dźwirzyno 19:22
Grzybowo 19:32
Kołobrzeg 19:45
Sianożęty 20:06
Ustronie Morskie 20:13
Gąski 20:40
Sarbinowo 20:50
Mielno 21:05
Poznań 1:00
Leszno 2:30
Wrocław 3:30
Trzebnica 4:00

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][trx_title type=”5″ font_size=”15px”]Chcąc zakupić bilet na „Ekspresem nad morze” z Trzebnicy/Wrocławia[/trx_title][trx_title][/trx_title][trx_list][trx_list_item][vc_column_text]Pasażer może zakupić bilet przed wyjazdem najpóźniej na:

 1. 48 GODZIN PRZED PLANOWANĄ DATĄ PRZEJAZDU ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ  www.e-podróżnik.pl
 2. 12 GODZIN PRZED PLANOWANĄ DATĄ PRZEJAZDU TELEFONICZNIE:

[/vc_column_text][/trx_list_item][trx_list_item][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]Cena biletu: 75 zł bilet normalny, 40 zł bilet ulgowy dla dziecka do lat 7 (dotyczy przejazdów na trasie z Wrocławia nad morze i z nad morza do Wrocławia)

Cena biletu: 60 zł bilet normalny, 40 zł bilet ulgowy dla dziecka do lat 7 (dotyczy przejazdów na trasie z Leszna nad morze i z nad morza do Leszna)

Cena biletu: 50 zł bilet normalny, 30 zł bilet ulgowy dla dziecka do lat 7 (dotyczy przejazdów na trasie z Poznania nad morza i z nad morza do Poznania)

Kursujemy w soboty i niedziele.
Ekspres Bus zastrzega sobie prawo do niewielkich odstępstw od podanych godzin.[/vc_column_text][/trx_list_item][/trx_list][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]W przypadku pytań prosimy o kontakt  601520667, 605222277

podane numery są dostępne w godzinach: Dni robocze 9.00-21.00 w weekendy 11.00-13.00 

kontakt e-mailowy: 

ekspres.bus@gazeta.pl ; biuro@ekspresbus.pl[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_toggles][trx_toggles_item title=”Regulamin”][vc_column_text]I BILETY

 1. Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia warunków regulaminu przewozu.
 2. Bilet podróżny jest na okaziciela
 3. Bilet można wykupić najpóźniej 48 godzin przed planowanym odjazdem w systemie przedsprzedaży.
 4. W przypadku niewykorzystania biletu traci on ważność.
 5. Nie zwraca się należności w przypadku zagubienia biletu.
 6. Bilet w którym dokonano już raz zmiany daty wyjazdu nie podlega zwrotowi.
 7. W razie rezygnacji z przejazdu potrącone są następujące kwoty:
 1. Powyżej 7 dni całość biletu
 2. Od 5 do 7 dni – 10%
 3. Od 3 do 5 dni – 50%
 4. Na jeden lub 2 dni przed wyjazdem całość biletu.

II PRZEWÓZ BAGAŻY

 1. W ramach wykupionego biletu można zabrać jedną sztukę bagażu o wadze nieprzekraczającej 30kg oraz bagaż podręczny o wadze do 5 kg.
 2. Pasażer może zabrać za dodatkową stosowną opłatą drugą i kolejną sztukę bagażu (opłata za nadbagaż pobierana jest przez obsługę autokaru).
 3. Bagaż powinien być odebrany przez pasażera z chwilą przyjazdu do miejsca docelowego.
 4. Reklamacje dotyczące bagażu przyjmowane są przez obsługę autokaru w chwili jego wydania.
 5. Odpowiedzialność przewoźnika za bagaż jest ograniczona do wartości aktualnej ceny zakupionego biletu jednokierunkowego.
 6. Bagaż o większej wartości powinien być ubezpieczony indywidualnie przez pasażera.
 7. Za rzeczy pozostawione w autokarze (bagaż podręczny, dokumenty, gotówkę, biżuterię, papiery wartościowe) przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności.
 8. Zabrania się przewożenia materiałów i przedmiotów, które mogą zagrażać bezpieczeństwu podczas podróży.

III PRAWA I OBOWIĄZKI

Przed wykupieniem biletu pasażer ma obowiązek zapoznać się z warunkami regulaminu podróży, a wykupienie biletu jest równoznaczne z przyjęciem tych warunków.

 1. Pasażer ma obowiązek posiadać ważny bilet.
 2. Pasażer powinien oczekiwać na autokar minimum 15 minut przed planowanym odjazdem, a niestawienie się pasażera na umówiona godzinę jest równoznaczne z jego rezygnacją.
 3. W przypadku opóźnienia się autokaru pasażer powinien oczekiwać na niego nie krócej niż 1 godzinę, jeżeli niemożliwość skorzystania z przewozu linią EKSPRES BUS nastąpi w skutek odwołania przewozu, pasażerowi przysługuje zwrot do wysokości kwoty opłaconej za przejazd.
 4. Za zanieczyszczenia autokaru przez pasażera, pobierana jest opłata w wysokości 100zł na koszt czyszczenia, a za uszkodzenie wyposażenia autokaru pasażer ponosi odpowiedzialność w wysokości wyrządzonej szkody, na rzecz napraw.
 5. W autokarze obowiązuje zakaz palenia papierosów, spożywania alkoholu i środków odurzających.

IV PRAWA I OBOWIĄZKI PRZEWOŹNIKA

 1. Autokar obsługujący dana linię jest odpowiednio oznaczony tablica informacyjną.
 2. Przewoźnik ma prawo nie dopuścić zajęcia miejsca w autokarze, lub odpowiednio odmówić dalszego przewozu w następujących przypadkach:
 1. Pasażer nie przestrzega regulaminu i zarządzeń obsługi autokaru.
 2. Pasażer jest pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub jest chory w skutek czego może być zagrożeniem dla innych pasażerów.
 3. Zachowuje się w sposób uciążliwy dla innych pasażerów.
 1. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub odwołanie kursów z przyczyn od niego niezależnych (odprawy graniczne, żywioły)
 2. W przypadku przerwania jazdy w skutek awarii autokaru i niemożliwości kontynuowania jazdy, przewoźnik jest zobowiązany do podstawienia zastępczego środka transportu.
 3. W szczególnych przypadkach przewoźnik zastrzega sobie możliwość zmiany trasy.
 4. Na czas podróży pasażer jest ubezpieczony przez przewoźnika w ramach obowiązujących ubezpieczeń komunikacyjnych.
 5. Reklamacje dotyczące podróży należy kierować na adres przewoźnika w trybie do 14 dni od daty wyjazdu.
 6. Obowiązkiem przewoźnika jest rozpatrzenie i odpowiedź na reklamację w 14 dni.

[/vc_column_text][/trx_toggles_item][/trx_toggles][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wygodny dojazd na wakacje to niezwykle ważny element podróży, który nierzadko planuje się na równi z wyborem miejsca odpoczynku. Komfortowy przejazd wpływa na samopoczucie i stopień zadowolenia z urlopu.

Zachęcamy do przyjrzenia się naszej usłudze busów nad morze. Posiadamy wysokiej klasy pojazdy, które uczynią podróż zaskakująco przyjemną. Nasza flota jest nowoczesna (posiadamy busy prestiżowych producentów, takich jak Mercedes, MAN czy Volvo), a kierowcy odpowiednio przygotowani do wykonywania swojej profesji, dzięki czemu jazda jest bardzo bezpieczna.

Oferujemy wygodne godziny odjazdu. Na trasie Wrocław Mielno bus nad morze startuje 30 minut po północy, aby dotrzeć na miejsce o komfortowej, porannej godzinie. W ten sposób można maksymalnie wykorzystać swój czas przeznaczony na odpoczynek i zakwaterowanie. Ponadto busy nad morze kursują w soboty i niedziele. Przygotowaliśmy tę ofertę przede wszystkim z myślą o wczasowiczach, którzy nie chcą zmarnować dodatkowych dni urlopu wyłącznie z powodu niewygodnych terminów kursów.

Trasa Wrocław Kołobrzeg jest jedną z najpopularniejszych w regionie, dlatego zachęcamy do wykupienia biletów przynajmniej kilka dni przed podróżą. Za pomocą naszej strony strony internetowej można nabyć bilety najpóźniej na 48 godzin przed terminem odjazdu, ale w nagłych przypadkach proponujemy kontakt telefoniczny (do 12 godzin przed datą przejazdu). Nasi pracownicy służą pomocą – sprawdzą dostępne możliwości i doradzą najlepsze rozwiązania.

Cena biletu z Wrocławia to jedynie 75 zł, przy czym uwzględniamy zniżki dla dzieci do 7. roku życia. W ich przypadku cena spada do 40 zł. To korzystna oferta dla całych rodzin, które chcą tanio i komfortowo wybrać się na wakacje nad morze.

Busy nad morze mijają również szereg innych miejscowości. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami trasy, a w razie wątpliwości – do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]