Marilleva | Włochy

Marilleva
+

Narty Włochy  Marilleva  – Val di Sole

Na zakończenie sezonu narciarskiego zapraszamy do doliny słońca i prawdziwego raju dla narciarzy oraz snowboardzistów.

TERMIN 25 marca – 01 kwietnia 2023

 

Region Val di Sole nazwany jest doliną słońca ponieważ na 10 dni w sezonie zimowym przypada 8 dni słonecznych. Od lat przyciąga amatorów białego szaleństwa. Wszystkie trasy o różnym stopniu trudności świetnie przygotowane. W regionie tym wszystko kręci się wokół sportu. W czasie i po nartach można jeździć na łyżwach, pograć w tenisa, wybrać się na konną przejażdżkę lub polatać paralotnią.

Nasza strona góry to Folgarida–Marilleva – czyli: 15 wyciągów krzesełkowych, 5 wyciągów orczykowych, 5 wyciągów linowych – gondola; najtrudniejszy zjazd N1 Nera Folgarida – 1,8 km, różnica poziomów 550m. oświetlony stok Pista Biancaneve – 300m. Przepustowość wyciągów – 30516os./h., trasy naśnieżane za pomocą armatek. W pobliżu naszego zakwaterowania znajduję się świetnie przygotowany snowpark – Marilleva Snowpark ze skoczniami oraz różnego typu przeszkodami – boxy, raile.

Po drugiej stronie góry, gdzie bez problemu możemy dostać się wyciągami czeka na nas Madonna di Campiglio & Pinzolo, z 150 km przepięknie przygotowanymi trasami. Dostępne są tutaj również 2 snowparki – mini Ursus SnowPark dla początkujących oraz Ursus SnowPark – jeden z najlepszych snowparków w tej części Europy z kilkoma line’ami przeszkód od rozmiaru S –XL.

Marilleva  to wyjątkowe miasteczko narciarskie, położone w samym sercu Val di Sole,w Alpach Włoskich. Górna część pasma Marillevy znajduje się na wysokości 1400 m n.p.m., a dolna na wysokości 900 m n.p.m. Jego infrastruktura, to przede wszystkim dostęp do kilkuset kilometrów tras, wspaniała baza wypoczynkowa oraz przepiękne widoki gór będących częścią Dolomitów.

Do Marillevy 1400 dostać się można drogą lub też za pomocą nowoczesnej i wygodnej kolejki linowej. Marilleva jest ośrodkiem dużym, który może przyjąć nawet 10000 osób jednocześnie. Warto również wiedzieć, że na wysokości 900 metrów położona jest baza wyjściowa, w której znajdują się parkingi, hotele i pensjonaty, a znajdująca się wyżej droga stanowi doskonałe połączenie z wyciągami oraz różnego rodzaju sportowymi budynkami.

Marilleva 1400 wyróżnia się spośród innych miejsc bardzo dobrą lokalizacją, a wszystko to za sprawą wyciągów narciarskich, które znaleźć można przy hotelach i apartamentach. To właśnie dzięki nim bez najmniejszego problemu można dostać się na stoki narciarskie, bez zbędnego tracenia czasu na dojazd skibusem. Co równie istotne, Marilleva połączona jest wyciągiem z Marilleva 900, jak i z obszarem Marilleva – Folgarida – Madonna di Campiglio. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest także fakt, że śnieg znajdujący się na stokach narciarskich leży bardzo długo, dzięki czemu przez cały sezon warunki narciarskie znajdują się na bardzo wysokim poziomie.

Folgarida i Marilleva oferują aż 26 szybkich i nowoczesnych wyciągów oraz 32 trasy (13% trudnych, 40% średnich, 47% łatwych), których łączna długość wynosi 62 kilometry.

Ośrodki te dają gwarancję dużej przyjemności jazdy na nartach również po zapadnięciu zmroku, a wszystko to dzięki oświetlonym trasom. Bez wątpienia jest to raj dla narciarzy oraz snowboardzistów o różnym stopniu zaawansowania. Co więcej, dzięki wyciągowi łączącemu Madonnę di Campiglio z Pinzolo udostępnionych jest aż 150 kilometrów tras z zapierającym dech w piersiach widokiem na Dolomity Brenta. Warto również wiedzieć, że obszar Marilleva-Folgarida-Madonna di Campiglio dostępny jest także z doliny Val di Sole, a wszystko to dzięki 8-osobowej kolejce gondolowej, która odjeżdża z sąsiedniej stacji Daolasa-Commezzadura. Poza idealnymi warunkami do uprawiania sportów zimowych, takich jak narciarstwo lub snowboard region Folgarida Marilleva ma do zaoferowanie szeroką gamę innych zimowych atrakcji.

 

MARILLEVA  na zakończenie sezonu narciarskiego !

TERMIN: 25 marca – 01 kwietnia 2023

apartamenty: 2, 3, 4 i 5 osobowe

WYJAZD: 24 marca 2023 wieczorem z Wrocławia

POWRÓT: w nocy z 1 na 2 kwietnia 2023 do Wrocławia

W CENIE:

przejazd autokarem WROCŁAW – MARILLEVA – WROCŁAW

7 noclegów w wybranym apartamencie

6 dniowy skipass MARILLEVA – FOLGARIDA – MADONNA DI CAMPIGLIO – PINZOLO – PEJO

7 x wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) dla 40 osób (pierwszych z wpłaconą zaliczką)

Princes Service

opłata rejestracyjno – klimatyczna

ubezpieczenie KL + NNW + OC

KAUCJE:

apartament: 100 EU/apartament

skipass: 5 EU/osoba

CENA za osobę w apartamentach:

MONO 2: 585 EU/os

MONO 3: 560 EU/os

MONO 4: 550 EU/os

BILO 4: 560 EU/os

BILO 5: 560 EU/os

ZNIŻKI:

BEZ WYŻYWIENIA: zniżka  70 EU/os

BEZ DOJAZDU: zniżka 60 EU/os

skipass FOLGARIDA – MARILLEVA: zniżka 10 EU/os

CENA MOŻE SIĘ ZMIENIĆ PRZY DUŻEJ PODWYŻCE CEN PALIW, OGRZEWANIA, PRĄDU

WPŁATY:

opłata rezerwacyjna: 100 EU/os do POŁOWY października 2022

druga rata: 300 EU/os do końca listopada 2022

dopłata: do końca lutego 2023

WPŁATY: osobiście po kontakcie telefonicznym lub na konto EURO:

ING BANK ŚLĄSKI Nr konta do wpłat EURO: PL 36 1050 1575 1000 0090 7212 6536

ZGŁOSZENIA I REZERWACJA MIEJSC

Uwaga ! Zgłoszenia należy przesłać z dopiskiem oferta z Ekspres Bus bezpośrednio do  Bogdana Kropiewnickiego tel. +48 601 700 237 , e-mail: kropiewnickiboguslaw@gmail.com

Marilleva-Trasy-Narciarskie-1

Marilleva-Trasy-Narciarskie-2