Val di Sole – Marilleva | Włochy

Marilleva
+

UWAGA! Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną we Włoszech wyjazd zostaje odwołany.

WYJAZD NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY

MIEJSCE: WŁOCHY – VAL DI SOLE – MARILLEVA 1400 rezydencja VIGO MARILLEVA to ośrodek narciarski regionu Val di Sole, który dzieli się na Marillevę 900 oraz Marillevę 1400. Do obu tych lokalizacji dostać się można drogą lub też za pomocą nowoczesnej i wygodnej kolejki linowej. Marilleva jest ośrodkiem dużym, który może przyjąć nawet 10000 osób jednocześnie. Warto również wiedzieć, że na wysokości 900 metrów położona jest baza wyjściowa, w której znajdują się parkingi, hotele i pensjonaty, a znajdująca się wyżej droga stanowi doskonałe połączenie z wyciągami oraz różnego rodzaju sportowymi budynkami.

VIGO – MARILLEVA 1400 wyróżnia się spośród innych bardzo dobrą lokalizacją, a to za sprawą wyciągów narciarskich, które znaleźć można przy hotelach i apartamentach. To właśnie dzięki nim bez najmniejszego problemu można dostać się na stoki narciarskie, bez zbędnego tracenia czasu na dojazd skibusem. Co równie istotne, Marilleva połączona jest wyciągiem z Marilleva 900, jak i z obszarem Marilleva – Folgarida – Madonna di Campiglio. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest także fakt, że śnieg znajdujący się na stokach narciarskich leży bardzo długo, dzięki czemu przez cały sezon warunki narciarskie znajdują się na bardzo wysokim poziomie.

TERMIN: 27 marca – 05 kwietnia 2020 – ZAKOŃCZENIE SEZONU

REZYDENCJA: VIGO położona jest w MARILLEVIE 1400. Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio na stoku narciarskim przy dolnych stacjach głównej gondoli i trzyosobowej kanapy. W budynku występują dodatkowe udogodnienia: basen, sauna, siłownia, oddzielna narciarnia, animacje dla dzieci, bar, restauracja. Do dyspozycji mamy apartamenty trzy, cztero i pięcioosobowe.

APARTAMENTY: 3 i 4 osobowe – jednopokojowe, 5 osobowe – dwupokojowe, w niektórych apartamentach są balkony, w apartamentach są łóżka podwójne, pojedyncze oraz piętrowe, wszystkie są rozkładane. W aneksach kuchennych są kuchenki elektryczne dwupalnikowe. Każdy apartament ma łazienkę z WC i wanną.

WYJAZD: w piątek 27 marca wieczorem z Wrocławia.

POWRÓT: wyjazd z Marillevy rano w sobotę 04 kwietnia, przyjazd do Wrocławia w niedzielę 5 kwietnia nad ranem.

CENA:

  • 1460zł/os w apartamencie czteroosobowym (osoba dorosła i junior), 1280 zł/os – dziecko ur. po 30.11.2011.
  • 1660zł/os w apartamencie trzyosobowym (osoba dorosła i junior), 1280zł/os – dziecko ur. po 30.11.2011.

CENA ZAWIERA:

  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w wybranym apartamencie
  • Skipass FOLGARIDA – MARILLEVA na 6 dni
  • Dojazd autokarem z Wrocławia
  • Ubezpieczenie: szczegóły w odrębnym załączniku

DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO:

  • Opłata rejestracyjno – klimatyczna: 10 eu/os
  • Princes service: 25 eu/os za cały tydzień, obejmuje: POŚCIEL, RĘCZNIKI, SPRZĄTANIE KOŃCOWE, PROGRAM ANIMACJI, WEJŚCIE NA SIŁOWNIĘ, BASEN ORAZ SAUNĘ

DODATKOWO PŁATNE OPCJONALNIE:

  • Rozszerzenie skipasu do opcji SUPERSKIRAMA: 25 eu/os (osoba dorosła i junior), na 6 dni, dzieci: gratis, jeśli oboje rodzice wykupują rozszerzenie
  • Wyporzyczenie sprzętu: od 35 eu/kpl/tydzień

SZKOLENIE NARCIARSKIE: na terenie ośrodka działa szkoła narciarska ROSSIGNOL ACADEMY – szczegóły w odrębnym załączniku.

ZADATKI: gwarancją rezerwacji miejsca jest zgłoszenie i wpłata zadatku do 10 listopada 2019 w wysokości 500 zł/os.. Dopłata do całości wyjazdu najpóźniej miesiąc przed wyjazdem. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność wpłat.

Val di Sole – Marilleva | Włochy – Opis regionu – Kliknij i dowiedz się więcej

Val di Sole – Marilleva | Włochy – Ubezpieczenie – Kliknij i dowiedz się więcej

Val di Sole – Marilleva | Włochy – Rezydencja VIGO zdjęcia – Kliknij i dowiedz się więcej