Marilleva | Włochy

Winter holiday landscape
+

WYJAZD NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY

WŁOCHY – VAL DI SOLE – MARILLEVA 1400 – rezydencja VIGO

19 – 26 marca 2022

BEZPIECZNA REZERWACJA: w przypadku zamknięcia granic lub zamknięcia obiektu – zwrot 100% wpłaty przelewem na konto – nie w formie vouchera!

MARILLEVA to ośrodek narciarski regionu Val di Sole, który dzieli się na Marillevę 900 oraz Marillevę 1400. Do obu tych lokalizacji dostać się można drogą lub też za pomocą nowoczesnej i wygodnej kolejki linowej. Marilleva jest ośrodkiem dużym, który może przyjąć nawet 10000 osób jednocześnie. Warto również wiedzieć, że na wysokości 900 metrów położona jest baza wyjściowa, w której znajdują się parkingi, hotele i pensjonaty, a znajdująca się wyżej droga stanowi doskonałe połączenie z wyciągami oraz różnego rodzaju sportowymi budynkami.

Rezydencja VIGO – MARILLEVA 1400 wyróżnia się spośród innych bardzo dobrą lokalizacją, a to za sprawą wyciągów narciarskich, które znaleźć można przy hotelach i apartamentach. To właśnie dzięki nim bez najmniejszego problemu można dostać się na stoki narciarskie, bez zbędnego tracenia czasu na dojazd skibusem. Co równie istotne, Marilleva połączona jest wyciągiem z Marilleva 900, jak i z obszarem Marilleva – Folgarida – Madonna di Campiglio. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest także fakt, że śnieg znajdujący się na stokach narciarskich leży bardzo długo, dzięki czemu przez cały sezon warunki narciarskie znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Kompleks Il Vigo di Marilleva położony jest bezpośrednio na stoku obok wyciągu gondolowego i oferuje saunę basen oraz zakwaterowanie w apartamentach z widokiem na góry. Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia, restauracja, sala gier i zabaw, a w pomieszczeniach ogólnodostępnych Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu.

REZYDENCJA: VIGO położona jest w MARILLEVIE 1400. Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio na stoku narciarskim przy dolnych stacjach głównej gondoli i trzyosobowej kanapy. W budynku występują dodatkowe udogodnienia: basen, sauna, siłownia, oddzielna narciarnia, animacje dla dzieci, bar, restauracja. Do dyspozycji mamy apartamenty dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe.

APARTAMENTY: 2, 3 i 4 osobowe – jednopokojowe, 4 i 5 osobowe – dwupokojowe, w niektórych apartamentach są balkony, w apartamentach są łóżka podwójne, pojedyncze oraz piętrowe, wszystkie są rozkładane. W aneksach kuchennych są kuchenki elektryczne dwupalnikowe. Każdy apartament ma łazienkę z WC i wanną.

STUDIO 2: łóżko podwójne,

STUDIO 3: łóżko podwójne + łóżko pojedyncze,

STUDIO 4: łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze (piętrowo),

BILO 5: łóżko podwójne, dwa łóżka pojedyncze (piętrowo) oraz jedno łóżko pojedyncze. Łóżka są rozkładane ze ścian – na dzień można je złożyć, uzyskując więcej przestrzeni w apartamencie.

WYJAZD: w piątek 18 marca późnym wieczorem z Wrocławia. Przyjazd do Marillevy w sobotę 19 marca po południu.
POWRÓT: wyjazd z Marillevy w sobotę 26 marca po śniadaniu. Przyjazd do Wrocławiu po północy/nad ranem w niedzielę 27 marca.

CENY za osobę:

APARTAMENT DOROSŁY JUNIOR DZIECKO WOLNE ŁÓŻKO
MONO 4 530 485 360 120
MONO 3 555 515 385 145
MONO 2 595 555 425 185
BILO 5 545 505 375 135
BILO 4 555 515 385 145

W CENIE WYJAZDU:
– ZAKWATEROWANIE – 7 noclegów w wybranym apartamencie
– skipass FOLGARIDA-MARILLEVA na 6 dni
– TRANSPORT AUTOKAREM Wrocław – Marilleva – Wrocław
– WYŻYWIENIE HB: 7 śniadań i 7 obiadokolacji dla pierwszych zainteresowanych 40 osób, które wpłacą opłatę rezerwacyjną 
– opłata REJESTRACYJNO – KLIMATYCZNA
– PRINCES SERVICE: pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe (za wyjątkiem kuchni i wyrzucenia śmieci), dezynfekcję apartamentu, wejście na basen, siłownię i saunę (chyba, że obostrzenia covidowe nie pozwolą
– UBEZPIECZENIE NARCIARSKIE Z RATOWNICTWEM GÓRSKIM

Możliwość wykupienia indywidulanego ubezpieczenia, o ofertę pytać w zgłoszeniu.

DODATKOWO PŁATNE: rozszerzenie skipasu na MADONNĘ DI CAMPIGLIO, PINZOLO, PEJO: dorosły: 47 EU/tydzień, junior: 24 EU/tydzień, dziecko: 0
ZNIŻKI:
– DOJAZD WŁASNY: zniżka 55 EU/os
– BEZ WYŻYWIENIA: zniżka 60 EU/os
KAUCJE:
– za apartament: 150 EU/tydzień
– za skipass: 5 EU
OPŁATA REZERWACYJNA 100 EU/os: gwarantuje rezerwację miejsca w wybranym i dostępnym apartamencie – wpłata do 31 października 2021.
DRUGA RATA 300 EU/os: do 15 stycznia 2022.
DOPŁATA: do końca lutego 2022.
WPŁATY: osobiście po kontakcie telefonicznym, przelewem na konto EURO  ( jeśli ktoś nie ma konta EU, prosimy o kontakt, ustalimy wpłatę w PLN).

ZGŁOSZENIA: Ekspres Bus tel. 71/ 3872579 e-mail: biuro@ekspresbus.pl

Marilleva