Ogłoszenie

ogloszenie praca4-1

Firma transportu pasażerskiego Ekspres Bus Krzysztof Borodycz w Trzebnicy zatrudni pracownika na stanowisko: Kierowca Autobusu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie regularnych kursów linii komunikacyjnych;
  • obsługa przewozów okazjonalnych;
  • obsługa pasażerów;
  • sprzedaż biletów z wykorzystaniem kasy fiskalnej, sporządzanie raportów ze sprzedaży;
  • dbałość o powierzone mienie.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. D;
  • kwalifikacje na przewóz osób;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowcy Autobusu w komunikacji miejskiej, przewozach regionalnych, turystycznych lub międzynarodowych będzie dodatkowym atutem;
  • niekaralność;
  • bezkonfliktowość w relacjach z pasażerami;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • punktualność.

Poszukujemy osób najchętniej z okolic Trzebnicy, Oleśnicy, Wrocławia.

OFERUJEMY:

  • pracę na podstawie umowy – zlecenia lub własnej działalności (samozatrudnienie);
  • system wynagradzania czasowy ze stawką miesięczną;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczny grafik.

Aplikacje CV prosimy kierować na adres mailowy: biuro@ekspresbus.pl

Kontakt tel. +48 664 016 439.