Rozkład jazdy ważny od 01.08.2022r. do 31.08.2022r.
poniedziałek – piątek
KURS 1 ⇓ |
KURS 2 ⇓ |
KURS 3 ⇓ |
PRZYSTANKI |
KURS 1 ⇑ |
KURS 2 ⇑ |
KURS 3 ⇑ |
7.15 |
8.50 |
15.35 |
Dworzec autobusowy Trzebnica |
7.52 |
9.27 |
16.12 |
7.18 |
8.53 |
15.38 |
Nowy Dwór |
7.49 |
9.24 |
16.09 |
7.22 |
8.57 |
15.42 |
Brzyków |
7.45 |
9.20 |
16.05 |
7.29 |
9.04 |
15.49 |
Domanowice |
7.38 |
9.13 |
15.58 |
7.32 |
9.07 |
15.52 |
Koniowo |
7.35 |
9.10 |
15.55 |
Nie kursuje w święta.