Trzebnica-Milicz-Sułów-Milicz-Trzebnica

UWAGA ! Od 01.02.2022r. linia komunikacyjna Trzebnica – Sułów przez Milicz jest zawieszona do odwołania.

Rozkład jazdy ważny od 01.12.2021r. do 31.01.2022r.

 

Sułów – Milicz –  Trzebnica

D

D

D

D

D

D

Sułów - Rynek

5.25

7.05

13.00

15.30

Milicz Przedszkole ul. Grunwaldzka
Milicz (Karłów)

5.35 - 5.37

7.15 - 7.17

8.40 - 8.42

10.50 - 10.52

13.10 - 13.12

15.40 - 15.42

Miłochowice

5.40

7.20

8.45

10.55

13.15

15.45

Lasowice

5.45

7.25

8.50

11.00

13.20

15.50

Skoroszów

5.52

7.32

8.57

11.07

13.27

15.57

Kuźniczysko

5.55

7.35

9.00

11.10

13.30

16.00

Blizocin

5.58

7.38

9.03

11.13

13.33

16.03

Jaźwiny

6.00

7.40

9.05

11.15

13.35

16.05

Ligota

6.02

7.42

9.07

11.17

13.37

16.07

Księginice

6.05

7.45

9.10

11.20

13.40

16.10

Trzebnica

6.10

7.50

9.15

11.25

13.45

16.15

Trzebnica – Milicz – Sułów

D

D

D

D

D

D

Trzebnica

6.15

8.00

10.10

12.00

14.40

17.25

Księginice

6.20

8.05

10.15

12.05

14.45

17.30

Ligota

6.23

8.08

10.18

12.08

14.48

17.33

Jaźwiny

6.25

8.10

10.20

12.10

14.50

17.35

Blizocin

6.27

8.12

10.22

12.12

14.52

17.37

Kuźniczysko

6.30

8.15

10.25

12.15

14.55

17.40

Skoroszów

6.33

8.18

10.28

12.18

14.58

17.43

Lasowice

6.40

8.25

10.35

12.25

15.05

17.50

Miłochowice

6.45

8.30

10.40

12.30

15.10

17.55

Milicz (Karłów)
Milicz Przedszkole
ul. Grunwaldzka

6.48 - 6.50

8.33 - 8.35

10.43 - 10.45

12.33 - 12.35

15.13 - 15.15

17.58 - 18.00

Sułów - Rynek

7.00

12.45

15.25

18.10

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt                    

Nie kursuje w święta.