Trzebnica-Milicz-Sułów-Milicz-Trzebnica

Rozkład jazdy ważny od 30.08.2021r. do odwołania.

Sułów – Milicz –  Trzebnica

D, 6

D, 6

D

D

D, 6

D, 6

Sułów - Rynek

5.25

7.05

13.00

15.30

Milicz Przedszkole ul. Grunwaldzka
Milicz (Karłów)

5.35 - 5.37

7.15 - 7.17

8.40 - 8.42

10.50 - 10.52

13.10 - 13.12

15.40 - 15.42

Miłochowice

5.40

7.20

8.45

10.55

13.15

15.45

Lasowice

5.45

7.25

8.50

11.00

13.20

15.50

Skoroszów

5.52

7.32

8.57

11.07

13.27

15.57

Kuźniczysko

5.55

7.35

9.00

11.10

13.30

16.00

Blizocin

5.58

7.38

9.03

11.13

13.33

16.03

Jaźwiny

6.00

7.40

9.05

11.15

13.35

16.05

Ligota

6.02

7.42

9.07

11.17

13.37

16.07

Księginice

6.05

7.45

9.10

11.20

13.40

16.10

Trzebnica

6.10

7.50

9.15

11.25

13.45

16.15

Trzebnica – Milicz – Sułów

D, 6

D, 6

D

D

D, 6

D, 6

Trzebnica

6.15

8.00

10.10

12.00

14.40

17.25

Księginice

6.20

8.05

10.15

12.05

14.45

17.30

Ligota

6.23

8.08

10.18

12.08

14.48

17.33

Jaźwiny

6.25

8.10

10.20

12.10

14.50

17.35

Blizocin

6.27

8.12

10.22

12.12

14.52

17.37

Kuźniczysko

6.30

8.15

10.25

12.15

14.55

17.40

Skoroszów

6.33

8.18

10.28

12.18

14.58

17.43

Lasowice

6.40

8.25

10.35

12.25

15.05

17.50

Miłochowice

6.45

8.30

10.40

12.30

15.10

17.55

Milicz (Karłów)
Milicz Przedszkole
ul. Grunwaldzka

6.48 - 6.50

8.33 - 8.35

10.43 - 10.45

12.33 - 12.35

15.13 - 15.15

17.58 - 18.00

Sułów - Rynek

7.00

12.45

15.25

18.10

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt                    

6 – kursuje w soboty

Nie kursuje w święta.