Trzebnica-Zawonia-Trzebnica

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2022r. do odwołania.

Trzebnica  – Zawonia

poniedziałek – piątek

6.35R, 7.40 (CZ3,5), 8.20,  9.10R(K3), 10.25 (CZ3,5) , 12.20R, 13.20f, 14.45, 15.30R, 16.30, 

17.30 (CZ1-5)                           

Zawonia – Trzebnica

poniedziałek – piątek

7.15, 8.05, 8.55, 9.50, 10.50 K3, 13.00, 14.00f, 15.05, 16.10, 17.00, 18.10

 

f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

R – Tarnowiec, Cielętniki, Miłonowice, Kopiec, Rzędziszowice, Prawocice, Ludgierzowice, Niedary

CZ3,5 – kursy do Czeszowa w środę i piątek

CZ1-5 – kursy do Czeszowa od poniedziałku do piątku

K3 – kursy do Kałowic w środę

Nie kursuje w święta.


Zawonia przez Rędziszowice – Zawonia 

Zawonia           6.53 / 9.23 / 12.33 / 15.43

Tarnowiec        6.56 / 9.26 / 12.36 / 15.46 

Cielętniki          6.58 / 9.28 / 12.38 / 15.48

Miłonowice      7.01 / 9.31 / 12.41 / 15.51

Kopiec               7.03 / 9.33 / 12.43 / 15.53

Rędziszowice   7.05 / 9.35 / 12.45 / 15.55

Prawocice         7.07 / 9.37 / 12.47 / 15.57

Ludgierzowice 7.10 / 9.40 / 12.50 / 16.00

Niedary             7.12 / 9.42 /  12.52 / 16.02