Trzebnica – Żmigród przez Kaszyce Wielkie

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD 01.01.2020r.

Trzebnica – Żmigród przez Kaszyce Wielkie

Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Przystanek km  1 2 3 4  5 6 7  8 9
Trzebnica 0  7.10 8.50 10.30Z 12.00 13.45S 14.35 15.35  16.50 18.10Z
Nowy Dwór 2 7.13 8.53 10.33Z 12.03 13.48S 14.38 15.38  16.53 18.13Z
Brzyków 5  7.17 8.57 10.37Z 12.07 13.52S 14.42 15.42  16.57 18.17Z
Domanowice 11  7.24 9.04 10.44Z 12.14 13.59S 14.49 15.49  17.04 18.24Z
Koniowo 14  – 15.53  –
Domanowice 11/17  7.24 9.04 10.44Z 12.14 13.59S 14.49 15.49  17.04 18.24Z
Kaszyce Wielkie 14/20 7.27 9.07 10.47Z 12.17 14.02S 14.52 15.52  17.07 18.27Z
Kaszyce Milickie 16/22  7.31 9.11 10.51Z 12.21 14.06S 14.56 15.56  17.11 18.31Z
Przedkowice 18/24  7.33 9.13 10.53Z 12.23 14.08S 14.58 15.58  17.13 18.33Z
Powidzko 19/25  7.35 9.15 10.55Z 12.25 14.10S 15.00 16.00  17.15 18.35Z
Kanclerzowice 21/27  7.37 9.17 10.57Z 12.27 14.12S 15.02 16.02  17.17 18.37Z
Grądzik 22/28 7.40 9.20 11.00Z 12.30 14.15S 15.05 16.05  17.20 18.40Z
Żmigród 25/31  7.45 9.25 11.05Z 12.35 14.20S 15.10 16.10  17.25 18.45Z

S -nie kursuje w okresie wakacji
Z – kurs zawieszony od 1.10.2019 r.
Nie kursuje w święta.