Linia regularna

+

Ekspres Bus oferuje wygodne, regularne dojazdy do miejscowości położonych na terenie Dolnego Śląska. Linie regularne obejmują 6 kierunków łącząc większe aglomeracje oraz pobliskie miejscowości znajdujące się na danej trasie. To doskonały wybór dla osób, które potrzebują tanio i szybko dostać się do określonego celu podróży.

Aktualna regularna sieć komunikacyjna Ekspres Bus znajduje się tutaj

Wrocław jest miejscem, które ze względu na dobre skomunikowanie stanowi punkt startowy dla wielu podróży. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi trasami z Wrocławia. Można stąd dotrzeć do takich miejscowości jak Trzebnica, Psary, Wysoki Kościół, Będkowo i innych. Kursy odbywają się często, regularnie i o dogodnych porach. Zwracamy uwagę na specjalne oznaczenia niektórych tras – kursy mogą być zawieszone lub działać tylko w określone dni. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania były jak najwygodniejsze dla naszych pasażerów.

W sytuacji, gdy początkiem podróży lub jej celem jest któraś z dolnośląskich miejscowości, tak jak na przykład Wrocław rozkład jazdy umieszczony na naszej stronie pomoże odpowiednio zaplanować wyjazd. Co jakiś czas aktualizujemy rozkłady jazdy, dlatego zachęcamy do przeglądania strony, szczególnie przed samym planowanym wyjazdem. Zawsze informujemy o ostatnio wprowadzonych zmianach i czasie obowiązywania rozkładu, aby sprawiało to jak najmniej problemów użytkownikom linii. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas i wygoda podróży, dlatego dostosowujemy kursy w taki sposób, aby pokrywał się z potrzebami zasygnalizowanymi przez naszych klientów. Stąd właśnie decydujemy się na nanoszenie różnych poprawek i zmian w godzinach kursów.

Na linie regularne prowadzimy sprzedaż biletów normalnych, ulgowych ( ulgi ustawowe). Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom prowadzona jest również sprzedaż biletów miesięcznych i czasowych co znacznie obniża koszt podróży. Aktualny cennik biletów znajduje się tutaj

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Gwarantujemy bezpieczne dotarcie do celu i komfort podróży.