Turystyka i Wynajem

Turystyka-wynajem-Ekspresbus-1-nowy
+

Od ponad 25 lat firma Ekspres Bus świadczy usługi transportu osobowego na terenie całego kraju i za granicę.

Oferujemy bardzo nowoczesną flotę autobusów, busów, mikrobusów z ilością miejsc dla pasażerów od 8 do 61, spełniającą wszystkie standardy bezpieczeństwa i wygody pasażerów. Tabor przeznaczony na wynajem składa się z pojazdów uznanych producentów, takich jak MAN, Mercedes, Volvo, Setra, Neoplan. Są to marki cenione zarówno przez kierowców, jak i podróżujących. O ich jakości świadczy przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty wynajmu. Pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie i inne wymagane do jazdy dokumenty. Kierowcy są kompetentni oraz odpowiednio przeszkoleni.

Kierujemy się satysfakcją i bezpieczeństwem naszych klientów, dlatego flota jest pod stałą opieką profesjonalistów. Wszystkie przeglądy techniczne prowadzone są terminowo, a na wszelkie odstępstwa od normy reagujemy natychmiastowo.  Państwa bezpieczeństwo to Nasz priorytet.

Ekspres Bus to mobilność i duża elastyczność. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Z naszych usług skorzystali i korzystają mieszkańcy Trzebnicy, Wrocławia i wielu innych miast w Polsce. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w sprawie wynajmu floty. Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, dokonają wyceny i doradzą najlepsze rozwiązanie w zakresie wynajmu.

Oferujemy szeroki wachlarz kompleksowych usług transportu osobowego wyjazdów turystycznych, szkolnych, firmowych, prywatnych jak również kompleksową organizację wycieczek turystycznych, edukacyjnych, szkolnych, krajowych, zagranicznych, kolonii, zimowisk, wyjazdów integracyjnych.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej i profesjonalnej firmy transportu osobowego oraz doświadczonego organizatora turystyki, który przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb klienta to zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Trzebnicy przy ulicy Św. Jadwigi 1F .  Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.