Turystyka i Wynajem

+

Od ponad 25 lat firma Ekspres Bus dostarcza usługi transportowe na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu wrocławskiego i trzebnickiego. Obserwując rynek przewozowy postanowiliśmy, że odpowiemy na zapotrzebowanie naszych klientów i wprowadzimy dodatkową opcję wynajmu.

Jeśli interesuje Państwa wynajem busów osobowych Wrocław będzie miejscem, od którego warto rozpocząć poszukiwania. Oferujemy bardzo nowoczesną flotę, która spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i wygody pasażerów. Tabor przeznaczony na wynajem busów składa się z pojazdów uznanych producentów, takich jak MAN, Mercedes, Volvo, Setra i Neoplan. Są one cenione zarówno przez kierowców, jak i podróżników. O ich jakości świadczy przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów, którzy zdecydowali się na wynajęcie busów od naszej firmy. Pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie i inne wymagane do jazdy dokumenty, a kierowcy są odpowiednio przeszkoleni oraz kompetentni.

Kierujemy się satysfakcją i bezpieczeństwem naszych klientów, dlatego wypożyczalnia busów jest pod stałą opieką profesjonalistów. Wszystkie przeglądy techniczne prowadzone są terminowo i od razu reagujemy na wszelkie odstępstwa od normy. Tylko to gwarantuje bezpieczne dotarcie do celu, a to jest dla nas najważniejsze.

Wypożyczalnia busów to odpowiednie miejsce dla tych klientów, którzy poszukują atrakcyjnego cenowo wynajmu pojazdów. Wypożyczenie busa jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup własnego, w szczególności gdy nie planuje się odbycia wielu tras w długim okresie. W takim przypadku nie trzeba martwić się konserwacją i przeglądami auta, ponieważ odpowiedzialność za to spada na przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmem. To bardzo elastyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują większego środka transportu na szczególne wydarzenia. Przykładem takich imprez mogą być wyjazdy firmowe, obsługa gości weselnych, uroczystości rodzinne czy wakacyjne wycieczki. Ponadto coraz częściej zdarza się, że miejsce pracy jest znacznie oddalone od miejsca zamieszkania pracowników, więc wiele przedsiębiorstw decyduje się na zagwarantowanie im dojazdu i powrotu busem.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej i profesjonalnej wypożyczalni busów zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Trzebnicy przy ulicy Św. Jadwigi 1F . Na miejscu szczegółowo przedstawimy ofertę, doradzimy w sprawie wyboru odpowiedniego pojazdu. Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Ekspres Bus to mobilność i duża elastyczność. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Trzebnicy, Wrocławia i wielu innych miast w Polsce.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w sprawie wypożyczalni busów. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, dokonają wyceny i doradzą najlepsze rozwiązanie w tym zakresie.