Zwiedzanie Torunia

Opis oferty

1 Dzień

Zbiórka pod szkołą o godzinie 7:30, wyjazd około godziny 7:45. Przejazd do Torunia.
Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od wizyty w Centrum Nowoczesności ” Młyn Wiedzy ” gdzie uczestniczyć będziemy w zajęciach pracowni fizycznej lub biologicznej a także interaktywnych pokazach. Następnie przejedziemy do Centrum Popularyzacji Kosmosu, zobaczymy tu projekcje astronomiczne pokazujące najbardziej popularne gwiazdozbiory na niebie. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

2 Dzień

Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem miejskim. Starówka miasta wraz z zabytkami wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Zwiedzimy również Muzeum Piernika. Będzie tu można samemu przyrządzić ciasta piernikowe według receptury sprzed pięciuset lat. Pod okiem mistrza piekarskiego oraz wiedźmy korzennej każdy zrobi tu także swój piernik który po upieczeniu zabierze do domu. Wyjazd w drogę powrotną.  Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

 

Koszt wycieczki: 405 zł / osobę ( przy 40 uczestnikach pełnopłatnych )

 

Cena obejmuje

 • przejazd komfortowym autokarem
 • opiekę pilota/przedstawiciela biura
 • oprowadzanie przez miejscowego przewodnika
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ( Planetarium, Młyn Wiedzy, Muzeum Piernika )
 • nocleg w Toruniu
 • wyżywienie wg programu
 • bezpłatny udział jednego opiekuna na 15 uczestników
 • opłaty za parkingi dla autokaru.

 

Zwiedzanie Torunia
Polska Toruń
Wycieczka 2 dni
Toruń Wycieczka 2 dni PROGRAM 1 Dzień Zbiórka pod szkołą o godzinie 7:30, wyjazd około godziny 7:45. Przejazd do Torunia. Zwiedzanie miasta rozp...
 • Cena za osobę:

  405 zł

Termin do ustalenia
wolne miejsca (12)

Zadaj pytanie

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty