Toskania

Opis oferty

1 dzień – 26.08 (pn.)

Wyjazd z Trzebnicy o godz. 02:00. Dzienny przejazd przez Niemcy, Austrię do Włoch. Po drodze postoje co 3-4 h. Ok. 19:00 przyjazd do hotelu w okolicach Werony. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – 27.08 (wt.)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Lukki zwanej „miastem stu wież” – mury miejskie, katedra Św. Marcina, kościół św. Michała, Plac Amfiteatralny, handlowa ulica il Fillungo. Czas wolny na kawę i lokalne słynne ciastko – buccellato. Przejazd do hotelu w Montecatini Terme. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – 28.08 (śr.)

Śniadanie. Przejazd do Cortony – najstarszego toskańskiego miasta (sanktuarium św. Małgorzaty, Piazza della Repubblica, ratusz, katedra). Czas wolny. Następnie wizyta w mieście serów – Pienza (Katedra Santa Maria Assunta, ratusz miejski, czas na zakupy). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – 29.08 (czw.)

Śniadanie. Przejazd do Pizy – oglądanie historycznego centrum z zespołem katedralnym wraz ze sławną „krzywą wieżą”. Popołudniu pobyt nad morzem, plażowanie (ok. 3h). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – 30.08 (pt.)

Śniadanie. Przejazd do Sieny (Katedra Duomo, Piazza del Campo, Palazzo Publico. Przejazd do San Gimignano – spacer po mieście słynącym z pięknych, średniowiecznych wież. Degustacja toskańskich win i serów w pobliskiej trattorii. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – 31.08 (sb.)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Florencji – kolebki renesansu. Zwiedzanie stolicy Toskanii: Piazza Signoria, Palazzo Vecchio, Katedra Santa Maria del Fiore, Baptysterium San Giovani, Most Złotników. Osoby chętne mogą zakupić bilet do Galerii Uffizi. Czas wolny na posiłek, zakupy. Pod wieczór (ok. 19:00) wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

7 dzień – 01.09 (nd.)

Zakończenie wycieczki ok. 15:00.

 

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem kat. 4* (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
 • 5 noclegów w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)
 • 5 śniadań, 5 obiadokolacji
 • ubezpieczenie: KL (20.000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1.000 zł), choroby przewlekłe
 • opiekę pilota – przewodnika na całej trasie
 • opłaty klimatyczne, parkingowe
 • zestaw słuchawkowy
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Fundusz Pomocowy

 

Cena NIE obejmuje

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty za lokalnych przewodników
 • orientacyjny koszt 90 €.
Toskania
Włochy Cortona Pienza Siena Piza San Gimignano Florencja Lukka
26.08-01.09.2024 (7 dni )
 • Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
 • Transport: Autokar
 • Cena za osobę:

  1 400 zł

 • Dopłata w obcej walucie

  +260€

wolne miejsca (12)

Formularz listy rezerwowej

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty