Monachium – Oktoberfest

+

Niemcy
Monachium – Oktoberfest
27-29.09.2024 (3 dni)

cena za os. 640 zł + 205€

Program wycieczki:

1 dzień (pt.) – 27.09

Wyjazd z Trzebnicy o godz. 1:00. Przyjazd do Monachium ok. 12:00. Wycieczkę rozpoczynamy od udziały w największym Święcie Piwa – Oktoberfest. Pobyt w namiocie do godz. 16:30, podczas którego uczestnicy zjedzą obiad, napiją się piwa, pośpiewają i potańczą. Następnie przejazd autokarem do hotelu w Alpach Bawarskich. Zakwaterowanie. Nocleg.

2 dzień (sb.) – 28.09

Śniadanie. Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych i najsłynniejszych zakątków Bawarii – zamku Neuschwanstein. Baśniowy zamek Ludwika II jest symbolem wszystkich zamków bawarskich. Następnie podejście ścieżką turystyczną na Marienbrucke – most nad przepaścią, z którego rozciąga się najpiękniejszy widok na zamek. W dalszej kolejności przejazd w okolice Garmish-Partenkirchen aby wjechać kolejką linową na najwyższy szczyt Niemiec – Zugspitze. Wjazd dostarcza niesamowitych wrażeń i powoduje skok adrenaliny u nie jednego uczestnika. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień (nd.) – 29.09

Śniadanie. Przejazd do Monachium. Zwiedzanie „Państwa w państwie”, bo tak często określa się panowanie firmy BMW w północnej części Monachium, gdzie znajdują się jej fabryki, siedziba zarządu, muzeum BMW (wejście) i salon BMW Welt (wejście). Następnie zwiedzanie stadionu Allianz Arena – jednego z największych stadionów w Europie będącego symbolem jednego z najbardziej utytułowanych klubów naszego kontynentu, Bayernu Monachium. Wyjazd w drogę powrotną o godz. 14:30. Po trasie czas wolny na posiłek. Zakończenie wycieczki ok. północy.

Cena obejmuje:
– przejazd autokarem kat. 4* (klimatyzacja, WC, DVD, barek) – 2 noclegi w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) – 2 śniadania – 1 obiadokolacja – wejściówka do jednego z największych namiotów piwnych na Święcie Piwa (np.: Löwenbräu)z posiłkiem (golonka bawarska z kluskami i sosem), 2 litry wysokoprocentowego piwa, miejsca siedzące w boksach lub na balkonach, opłata rezerwacyjna, obowiązkowa opłata za obsługę, dobra zabawa ???? – ubezpieczenie: KL (20.000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1.000 zł), choroby przewlekłe – opiekę pilota – przewodnika na całej trasie – opłaty parkingowe, klimatyczne – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy – zestaw słuchawkowy

Cena nie obejmuje:
– Biletów wstępu – koszt ok. 120 €

REZERWACJA (E):
Rezerwacja miejsca: biuro@ekspresbus.pl
Informacje dodatkowe: Krzysztof Dziób, tel. +48 664 016 439