Włochy 9 dni

Wlochy
+

Włochy

Poznaj z Nami najpiękniejsze zakątki Europy. 

wycieczka 9 dni

 

1 dzień ( 4.06 )
Wyjazd z Trzebnicy, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch

2 dzień ( 5.06 )
Przyjazd do Wenecji. Zwiedzanie Bazyliki św. Marka, w której znajduje się grób św. Marka Ewangelisty. Zwiedzanie miasta – spacer wzdłuż Grande Canale z wejściem na słynny most Rialto. Podczas spaceru zwiedzanie zabytkowych kościołów,  podziwianie pięknych kamienic, przejście przez romantyczne mosty łączące wyspy, które tworzą Wenecję. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień ( 6.06 )
Śniadanie w hotelu, przejazd do Asyżu. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Franciszka i św. Klary, spacer uliczkami przepięknie zachowanego średniowiecznego miasta. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień ( 7.06 )
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Rzymu – zwiedzanie wiecznego miasta między innymi  Bazyliki św. Jana na Lateranie, Świętych Schodów,  Bazyliki św. Pawła za Murami, Fontanny di Trevi, Schodów Hiszpańskich, Ołtarzu Pokoju, Koloseum, Forum Romanum   Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5 dzień ( 8.06 )
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Rzymu i  Watykanu – audiencja generalna na placu św. Piotra u Papieża Franciszka ( jeżeli Papież będzie przebywał w Watykanie  ) następnie zwiedzanie Watykanu Bazyliki św. Piotra, chwila modlitwy i zadumy przy grobie św. Jana Pawła II.  Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 dzień ( 9.06 )
Śniadanie w hotelu.  Przejazd do Monte Cassino, zwiedzanie klasztoru Benedyktyńskiego  oraz Cmentarza II Korpusu Polskiego.  Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

7 dzień ( 10.06 )
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Sieny gdzie zobaczymy m.in.  Piazza del Campo, następnie zwiedzimy Pizę z Campo dei Miracoli  i Krzywą Wieżą , kolejnym punktem programu będzie urokliwe miasteczko Lukka z Piazza dell Amfiteatro. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg

8 dzień ( 11.06 )
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Padwy, zwiedzanie m.in. Bazyliki Św. Antoniego, wyjazd w drogę powrotną do Polski przez Austrię, Czechy

9 dzień ( 12.06 )
dojazd do Trzebnicy około godziny 5:00 rano.

Termin wycieczki : 04 – 12.06.2022

Koszt: 2350 zł + 150 euro

Cena zawiera:

  • przejazd komfortowym autokarem;
  • 6 noclegów w hotelach ***;
  • wyżywienie  w/g programu;
  • opłaty za wjazdy do miast ( Check Pointy ), opłaty parkingowe;
  • przewodników miejscowych;
  • opiekę pilota podczas całego przejazdu;
  • ubezpieczenie NNW, KL;
  • przepłynięcie tramwajem wodnym do Wenecji;
  • wiązankę kwiatów na Cmentarz Polski na Monte Cassino;
  • obowiązkowe opłaty TFG oraz TFP.

Zapisy na wyjazd przyjmuje ksiądz Andrzej Uruski tel.  +48 600 816 100 oraz Ekspres Bus Krzysztof Dziób  +48 664 016 439  e-mail: biuro@ekspresbus.pl

Termin wpłat i zapisów do dnia 12.05.2022.

Ilość miejsc ograniczona.