Wynajem busów / Kontakt

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Od 20 lat firma Ekspres Bus dostarcza usługi transportowe na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu wrocławskiego i trzebnickiego. Obserwując rynek przewozowy postanowiliśmy, że odpowiemy na zapotrzebowanie naszych klientów i wprowadzimy dodatkową opcję wynajmu.

Jeśli interesuje Państwa wynajem busów osobowych Wrocław będzie miejscem, od którego warto rozpocząć poszukiwania. Oferujemy bardzo nowoczesną flotę, która spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i wygody pasażerów. Tabor przeznaczony na wynajem busów składa się z pojazdów uznanych producentów, takich jak MAN, Mercedes, Volvo, Setra i Neoplan. Są one cenione zarówno przez kierowców, jak i podróżników. O ich jakości świadczy przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów, którzy zdecydowali się na wynajęcie busów od naszej firmy. Pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie i inne wymagane do jazdy dokumenty, a kierowcy są odpowiednio przeszkoleni oraz kompetentni.

Kierujemy się satysfakcją i bezpieczeństwem naszych klientów, dlatego wypożyczalnia busów jest pod stałą opieką profesjonalistów. Wszystkie przeglądy techniczne prowadzone są terminowo i od razu reagujemy na wszelkie odstępstwa od normy. Tylko to gwarantuje bezpieczne dotarcie do celu, a to jest dla nas najważniejsze.

Wypożyczalnia busów to odpowiednie miejsce dla tych klientów, którzy poszukują atrakcyjnego cenowo wynajmu pojazdów. Wypożyczenie busa jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup własnego, w szczególności gdy nie planuje się odbycia wielu tras w długim okresie. W takim przypadku nie trzeba martwić się konserwacją i przeglądami auta, ponieważ odpowiedzialność za to spada na przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmem. To bardzo elastyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują większego środka transportu na szczególne wydarzenia. Przykładem takich imprez mogą być wyjazdy firmowe, obsługa gości weselnych, uroczystości rodzinne czy wakacyjne wycieczki. Ponadto coraz częściej zdarza się, że miejsce pracy jest znacznie oddalone od miejsca zamieszkania pracowników, więc wiele przedsiębiorstw decyduje się na zagwarantowanie im dojazdu i powrotu busem.

Jeśli potrzebna jest sprawdzona i profesjonalna wypożyczalnia busów Wrocław to nie jedyne miasto, w którym można ją znaleźć. Nasze biuro w Trzebnicy przy ulicy św. Jadwigi 1F jest czynne od 9:00 do 15:00. Zapraszamy do odwiedzin naszej placówki w sprawie wynajmu busów. Na miejscu jesteśmy w stanie pokazać dokładnie naszą flotę, a także służyć radą w sprawie wyboru odpowiedniego pojazdu.

W takiej kwestii jak wynajem busów Wrocław i Trzebnica są w naszym zasięgu. To właśnie w tych dwóch miastach mamy najwięcej klientów. Nie stanowi dla nas problemu dotarcie z usługą wypożyczalni busów do miejscowości poza naszą siedzibą. Dzięki tej mobilności Ekspres Bus jest dogodnym wyborem dla tych klientów, którzy szukają podobnych usług w okolicy.

Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego w sprawie wypożyczalni busów. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, dokonają wyceny i doradzą najlepsze rozwiązanie w tym zakresie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][trx_title type=”5″]Skontaktuj się[/trx_title][trx_title type=”3″]Adres[/trx_title][trx_line color=”#000000″ width=”50px” height=”2px”][vc_column_text]Ekspres bus
Św. Jadwigi 1F
Trzebnica, 55-100,
Dolnośląskie, Polska

Tel.: 71 387 25 79 601520667 – 605222277,
E-mail: biuro@ekspresbus.pl | ekspres.bus@gazeta.pl

Godziny otwarcia biura: 9:00 – 15:00[/vc_column_text][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-facebook” background_style=”rounded-outline” background_color=”blue” size=”sm” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FEkspresBus%2F|||” css=”.vc_custom_1476722412111{padding-top: 30px !important;padding-left: 5px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][trx_title type=”5″]Masz pytanie?[/trx_title][trx_title type=”3″]Napisz do nas[/trx_title][trx_line color=”#000000″ width=”50px” height=”2px”]
    Administratorem danych osobowych przekazywanych przez Państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest Ekspres Bus Krzysztof Borodycz, ul. Św. Jadwigi 1 F, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na Państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie Państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz Państwa uwag co do funkcjonowania firmy Ekspres Bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. Przysługują Państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. Szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności i cookies oraz w dziale Dane osobowe.

    [/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1502193685764{margin-top: 15px !important;}”][vc_column][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]