Z Wrocławia nad Morze z Ekspres Busem

Ekspresbus-morze1
+

Sezon wakacyjny pomału się rozpoczyna. Rezerwowane są już miejsca noclegowe i planowane wyjazdy. Wybierane są miejsca docelowe i przeglądane dostępne rozrywki. W tym wszystkim nie wolno zapomnieć również o tym, by odpowiednio zaplanować sobie podróż. Z Ekspres Busem będzie to znacznie łatwiejsze.

Dostępne kierunki

Podróżując z Ekspres Busem można dotrzeć z Wrocławia do wielu atrakcyjnych miejscowości nad polskim morzem. Przejazd jest bezpośredni, bez przesiadek, a to znacznie ułatwia i usprawnia podróż. Nie trzeba się martwić o to, by zdążyć na przesiadkę. Do tego bagaże można schować do bagażnika i w czasie postojów nie trzeba ich pilnować. Wystarczy mieć przy sobie bagaż podręczny.

Kolobrzeg

Kołobrzeg

Od 15 czerwca kursujemy na linii Trzebnica – Wrocław – Kołobrzeg – Mrzeżyno (przez: Mielno, Sarbinowo, Gąski, Ustronie Morskie, Sianożęty) oraz Trzebnica – Wrocław – Niechorze (przez: Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Pobierowo, Trzęsacz, Rewal).

 

Godziny wyjazdów

Dla osób zainteresowanych podróżą nad polskie morze udostępniony został rozkład jazdy, wraz z rozpisanymi miejscowościami nadmorskimi i godzinami odjazdu z każdej z nich. Rozkład zakłada wyjazd z Wrocławia po północy. W ten sposób rano można być już nad morzem i korzystać z pierwszego dnia swojego urlopu.

Rezerwacja biletów

Po podjęciu decyzji o podróżowaniu Ekspres Busem, trzeba pamiętać o szybkim rezerwowaniu biletów, ponieważ są one bardzo szybko wykupowane. Za pośrednictwem naszej strony internetowej  można kupić bilet najpóźniej na 48 godzin przed planowanym wyjazdem. Po tym czasie możliwość rezerwacji zostaje wyłączona.

Jeżeli jednak nie uda się kupić biletu przez stronę, można próbować telefonicznie. Tu jest oczywiście ryzyko, że wszystkie miejsca będą już zarezerwowane, ale może się zdarzyć też tak, że ktoś w ostatniej chwili z rezygnuje. Tą drogą bilety można kupować nawet 12 godzin przed odjazdem. Lepiej jednak nie ryzykować i zarezerwować dla siebie miejsce, jak tylko znana będzie data podróży.

Podróż Ekspres Busem jest wygodna, komfortowa i szybka. Bez przesiadek, bez łączenia różnorodnych środków transportu – bez obaw. Nowoczesne autobusy wyposażone są w klimatyzację i wygodne fotele, a to powoduje, że podróż mija przyjemnie i bezproblemowo.

Zapraszamy do wspólnego podróżowania! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz klikając tutaj.