Żmigród – Trzebnica przez Kaszyce Wielkie

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD 01.01.2020r.

Żmigród – Trzebnica przez Kaszyce Wielkie

Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Przystanek km 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Żmigród 0 5.50Z 6.50 7.55 9.50Z 11.10 13.40 14.35S 15.15 16.15 17.25Z
Grądzik 3 5.55Z 6.55 8.00 9.55Z 11.15 13.45 14.40S 15.20 16.20 17.30Z
Kanclerzowice 4 5.57Z 6.57 8.02 9.57Z 11.17 13.47 14.42S 15.22 16.22 17.32Z
Powidzko 6 5.59Z 6.59 8.04 9.59Z 11.19 13.49 14.44S 15.24 16.24 17.34Z
Przedkowice 7 6.01Z 7.01 8.06 10.01Z 11.21 13.51 14.46S 15.26 16.26 17.36Z
Kaszyce Milickie 9 6.03Z 7.03 8.08 10.03Z 11.23 13.53 14.48S 15.28 16.28 17.38Z
Kaszyce Wielkie 11 6.07Z 7.07 8.12 10.07Z 11.27 13.57 14.52S 15.32 16.32 17.42Z
Domanowice 14 6.11Z 7.11 8.16 10.11Z 11.31 14.01 14.56S 15.36 16.36 17.46Z
Koniowo 17 8.20 11.35
Domanowice 14/20 6.11Z 7.11 8.16 10.11Z 11.31 14.01 14.56S 15.36 16.36 17.46Z
Brzyków 20/26 6.19Z 7.19 8.24 10.19Z 11.39 14.09 15.04S 15.44 16.44 17.54Z
Nowy Dwór 23/29 6.22Z 7.22 8.27 10.22Z 11.42 14.12 15.07S 15.47 16.47 17.57Z
Trzebnica 25/31 6.25Z 7.25 8.30 10.25Z 11.45 14.15 15.10S 15.50 16.50 18.00Z

S – nie kursuje w okresie wakacji
Z – kurs zawieszony
Nie kursuje w święta.