Trzebnica – Zawonia
poniedziałek – piątek
6.30R, 7.40, 8.25f, 9.10R(K3), 10.25, 12.20R, 13.25f, 14.45m, 15.30Rm, 16.30m, 17.30m(CZ1-5)
Zawonia – Trzebnica
poniedziałek – piątek
7.15, 8.05, 8.50f, 9.50, 10.50(K3), 13.00, 14.00f, 15.05m, 16.10m, 17.00m, 18.10m
f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
R – Tarnowiec, Cielętniki, Miłonowice, Kopiec, Rzędziszowice, Prawocice, Ludgierzowice, Niedary
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
CZ1-5 – kurs do Czeszowa od poniedziałku do piątku
K3 – kurs do Kałowic w środę
Nie kursuje w święta.
Zawonia przez Rędziszowice – Zawonia
Zawonia 6.45 / 9.25 / 12.35 / 15.45
Tarnowiec 6.47 / 9.27 / 12.37 / 15.47
Cielętniki 6.49 / 9.29 / 12.39 / 15.49
Miłonowice 6.53 / 9.33 / 12.43 / 15.53
Kopiec 6.55 / 9.35 / 12.45 / 15.55
Rędziszowice 6.57 / 9.37 / 12.47 / 15.57
Prawocice 7.00 / 9.40 / 12.50 / 16.00
Ludgierzowice 7.02 / 9.42 / 12.52 / 16.02
Niedary 7.05 / 9.45 / 12.55 / 16.05