Trzebnica-Zawonia-Trzebnica-Październik-2020

Rozkład jazdy ważny od 29.10.2020r. do odwołania.

Trzebnica  – Zawonia

poniedziałek – piątek

6.40R, 7.40, 9.10R, 10.25, 12.20R, 15.30R, 16.30, 17.30

Zawonia – Trzebnica

poniedziałek – piątek

7.20, 8.05, 9.50, 10.50, 13.00, 16.10, 17.00, 17.50

Nie kursuje w święta.

R- Tarnowiec, Cielętniki, Miłonowice, Kopiec, Rzędziszowice, Prawocice, Ludgierzowice, Niedary

Zawonia przez Rędziszowice – Zawonia 

Zawonia           6.53 / 9.23 / 12.33 / 15.43

Tarnowiec        6.56 / 9.26 / 12.36 / 15.46 

Cielętniki          6.58 / 9.28 / 12.38 / 15.48

Miłonowice      7.01 / 9.31 / 12.41 / 15.51

Kopiec               7.03 / 9.33 / 12.43 / 15.53

Rędziszowice   7.05 / 9.35 / 12.45 / 15.55

Prawocice         7.07 / 9.37 / 12.47 / 15.57

Ludgierzowice 7.10 / 9.40 / 12.50 / 16.00

Niedary             7.12 / 9.42 /  12.52 / 16.02