Usługi

Linia regularna

Ekspres Bus oferuje wygodne, regularne dojazdy do miejscowości położonych na terenie Dolnego Śląska. Linie regularne obejmują 6 kierunków łącząc większe aglomeracje oraz pobliskie miejscowości znajdujące się na danej trasie. To doskonały wybór dla osób, które potrzebują tanio i szybko dostać się do określonego celu podróży.

Aktualna regularna sieć komunikacyjna Ekspres Bus znajduje się tutaj

Wrocław jest miejscem, które ze względu na dobre skomunikowanie stanowi punkt startowy dla wielu podróży. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi trasami z Wrocławia. Można stąd dotrzeć do takich miejscowości jak Trzebnica, Psary, Wysoki Kościół, Będkowo i innych. Kursy odbywają się często, regularnie i o dogodnych porach. Zwracamy uwagę na specjalne oznaczenia niektórych tras – kursy mogą być zawieszone lub działać tylko w określone dni. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania były jak najwygodniejsze dla naszych pasażerów.

W sytuacji, gdy początkiem podróży lub jej celem jest któraś z dolnośląskich miejscowości, tak jak na przykład Wrocław rozkład jazdy umieszczony na naszej stronie pomoże odpowiednio zaplanować wyjazd. Co jakiś czas aktualizujemy rozkłady jazdy, dlatego zachęcamy do przeglądania strony, szczególnie przed samym planowanym wyjazdem. Zawsze informujemy o ostatnio wprowadzonych zmianach i czasie obowiązywania rozkładu, aby sprawiało to jak najmniej problemów użytkownikom linii. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas i wygoda podróży, dlatego dostosowujemy kursy w taki sposób, aby pokrywał się z potrzebami zasygnalizowanymi przez naszych klientów. Stąd właśnie decydujemy się na nanoszenie różnych poprawek i zmian w godzinach kursów.

Na linie regularne prowadzimy sprzedaż biletów normalnych, ulgowych ( ulgi ustawowe). Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom prowadzona jest również sprzedaż biletów miesięcznych i czasowych co znacznie obniża koszt podróży. Aktualny cennik biletów znajduje się tutaj

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Gwarantujemy bezpieczne dotarcie do celu i komfort podróży.

Turystyka-wynajem-Ekspresbus-1-nowy

Turystyka i Wynajem

Od ponad 25 lat firma Ekspres Bus świadczy usługi transportu osobowego na terenie całego kraju i za granicę.

Oferujemy bardzo nowoczesną flotę autobusów, busów, mikrobusów z ilością miejsc dla pasażerów od 8 do 61, spełniającą wszystkie standardy bezpieczeństwa i wygody pasażerów. Tabor przeznaczony na wynajem składa się z pojazdów uznanych producentów, takich jak MAN, Mercedes, Volvo, Setra, Neoplan. Są to marki cenione zarówno przez kierowców, jak i podróżujących. O ich jakości świadczy przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty wynajmu. Pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie i inne wymagane do jazdy dokumenty. Kierowcy są kompetentni oraz odpowiednio przeszkoleni.

Kierujemy się satysfakcją i bezpieczeństwem naszych klientów, dlatego flota jest pod stałą opieką profesjonalistów. Wszystkie przeglądy techniczne prowadzone są terminowo, a na wszelkie odstępstwa od normy reagujemy natychmiastowo.  Państwa bezpieczeństwo to Nasz priorytet.

Ekspres Bus to mobilność i duża elastyczność. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Z naszych usług skorzystali i korzystają mieszkańcy Trzebnicy, Wrocławia i wielu innych miast w Polsce. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w sprawie wynajmu floty. Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, dokonają wyceny i doradzą najlepsze rozwiązanie w zakresie wynajmu.

Oferujemy szeroki wachlarz kompleksowych usług transportu osobowego wyjazdów turystycznych, szkolnych, firmowych, prywatnych jak również kompleksową organizację wycieczek turystycznych, edukacyjnych, szkolnych, krajowych, zagranicznych, kolonii, zimowisk, wyjazdów integracyjnych.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej i profesjonalnej firmy transportu osobowego oraz doświadczonego organizatora turystyki, który przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb klienta to zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Trzebnicy przy ulicy Św. Jadwigi 1F .  Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.