Usługi

Linia regularna

Ekspres Bus oferuje wygodne, regularne dojazdy do miejscowości położonych na terenie Dolnego Śląska. Linie regularne obejmują 6 kierunków łącząc większe aglomeracje oraz pobliskie miejscowości znajdujące się na danej trasie. To doskonały wybór dla osób, które potrzebują tanio i szybko dostać się do określonego celu podróży.

Aktualna regularna sieć komunikacyjna Ekspres Bus znajduje się tutaj

Wrocław jest miejscem, które ze względu na dobre skomunikowanie stanowi punkt startowy dla wielu podróży. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi trasami z Wrocławia. Można stąd dotrzeć do takich miejscowości jak Trzebnica, Psary, Wysoki Kościół, Będkowo i innych. Kursy odbywają się często, regularnie i o dogodnych porach. Zwracamy uwagę na specjalne oznaczenia niektórych tras – kursy mogą być zawieszone lub działać tylko w określone dni. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania były jak najwygodniejsze dla naszych pasażerów.

W sytuacji, gdy początkiem podróży lub jej celem jest któraś z dolnośląskich miejscowości, tak jak na przykład Wrocław rozkład jazdy umieszczony na naszej stronie pomoże odpowiednio zaplanować wyjazd. Co jakiś czas aktualizujemy rozkłady jazdy, dlatego zachęcamy do przeglądania strony, szczególnie przed samym planowanym wyjazdem. Zawsze informujemy o ostatnio wprowadzonych zmianach i czasie obowiązywania rozkładu, aby sprawiało to jak najmniej problemów użytkownikom linii. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas i wygoda podróży, dlatego dostosowujemy kursy w taki sposób, aby pokrywał się z potrzebami zasygnalizowanymi przez naszych klientów. Stąd właśnie decydujemy się na nanoszenie różnych poprawek i zmian w godzinach kursów.

Na linie regularne prowadzimy sprzedaż biletów normalnych, ulgowych ( ulgi ustawowe). Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom prowadzona jest również sprzedaż biletów miesięcznych i czasowych co znacznie obniża koszt podróży. Aktualny cennik biletów znajduje się tutaj

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Gwarantujemy bezpieczne dotarcie do celu i komfort podróży.

Turystyka i Wynajem

Od ponad 25 lat firma Ekspres Bus dostarcza usługi transportowe na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu wrocławskiego i trzebnickiego. Obserwując rynek przewozowy postanowiliśmy, że odpowiemy na zapotrzebowanie naszych klientów i wprowadzimy dodatkową opcję wynajmu.

Jeśli interesuje Państwa wynajem busów osobowych Wrocław będzie miejscem, od którego warto rozpocząć poszukiwania. Oferujemy bardzo nowoczesną flotę, która spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i wygody pasażerów. Tabor przeznaczony na wynajem busów składa się z pojazdów uznanych producentów, takich jak MAN, Mercedes, Volvo, Setra i Neoplan. Są one cenione zarówno przez kierowców, jak i podróżników. O ich jakości świadczy przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów, którzy zdecydowali się na wynajęcie busów od naszej firmy. Pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie i inne wymagane do jazdy dokumenty, a kierowcy są odpowiednio przeszkoleni oraz kompetentni.

Kierujemy się satysfakcją i bezpieczeństwem naszych klientów, dlatego wypożyczalnia busów jest pod stałą opieką profesjonalistów. Wszystkie przeglądy techniczne prowadzone są terminowo i od razu reagujemy na wszelkie odstępstwa od normy. Tylko to gwarantuje bezpieczne dotarcie do celu, a to jest dla nas najważniejsze.

Wypożyczalnia busów to odpowiednie miejsce dla tych klientów, którzy poszukują atrakcyjnego cenowo wynajmu pojazdów. Wypożyczenie busa jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup własnego, w szczególności gdy nie planuje się odbycia wielu tras w długim okresie. W takim przypadku nie trzeba martwić się konserwacją i przeglądami auta, ponieważ odpowiedzialność za to spada na przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmem. To bardzo elastyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują większego środka transportu na szczególne wydarzenia. Przykładem takich imprez mogą być wyjazdy firmowe, obsługa gości weselnych, uroczystości rodzinne czy wakacyjne wycieczki. Ponadto coraz częściej zdarza się, że miejsce pracy jest znacznie oddalone od miejsca zamieszkania pracowników, więc wiele przedsiębiorstw decyduje się na zagwarantowanie im dojazdu i powrotu busem.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej i profesjonalnej wypożyczalni busów zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Trzebnicy przy ulicy Św. Jadwigi 1F . Na miejscu szczegółowo przedstawimy ofertę, doradzimy w sprawie wyboru odpowiedniego pojazdu. Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Ekspres Bus to mobilność i duża elastyczność. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Trzebnicy, Wrocławia i wielu innych miast w Polsce.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w sprawie wypożyczalni busów. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, dokonają wyceny i doradzą najlepsze rozwiązanie w tym zakresie.

Wroclaw-Berlin-Wroclaw

Wrocław-Berlin

Świadczymy usługi transportu osobowego na trasie Wrocław Berlin . Połączenia, które oferujemy dostępne są 7 dni w tygodniu z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy. Kurs rozpoczyna się we Wrocławiu, jednak oferujemy także możliwość odebrania klientów ze stacji paliwowej Orlen, mieszczącej się w Legnicy, tuż obok trasy szybkiego ruchu A4 (w odległości ok. 50 minut jazdy samochodem od Wrocławia).

Zakup biletów w ramach trasy Wrocław-Berlin dostępny jest za pośrednictwem tych samych kanałów komunikacyjnych, co w przypadku busów nad morze. Podczas rezerwacji należy jednak pamiętać, że zakup biletu poprzez portal e-podróżnik powinien nastąpić nie później niż 48 godzin przed planowanym wyjazdem.

Nasza wieloletnia obecność na rynku oraz profesjonalizm kierowców i pozostałego personelu stanowi dla klienta gwarancję efektywności i satysfakcji. Z firmą Ekspres Bus z pewnością dotrą Państwo do celu. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji biletów!

Wroclaw-Morze-Baltyckie

Wrocław-Morze Bałtyckie

REGULARNE KURSY NAD MORZE BAŁTYCKIE Z EKSPRES BUS

 

Planując podróż z Ekspres Bus nie tracicie ani jednej cennej chwili!

Rozkład jazdy został zaplanowany tak byście mogli w pełni korzystać z morskiego mikroklimatu. Nad morze wyjeżdżamy w nocy i w godzinach porannych jesteśmy już na miejscu. Planując podróż powrotną spokojnie jest czas na spakowanie się, poranny spacer po plaży. Około południa odjazd by wieczorem być już w domu.

Z nami zawsze bezpiecznie i komfortowo dotrzecie do celu.

W sezonie 2022 kursujemy od 25 czerwca 2022r. do 11 września 2022r.  Jeździmy regularnie w każdą sobotę i niedzielę na dwóch liniach:

→ Trzebnica – Wrocław – Kołobrzeg – Mrzeżyno (przez: Mielno, Sarbinowo, Gąski, Ustronie Morskie, Sianożęty)

→ Trzebnica – Wrocław – Niechorze (przez: Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Pobierowo, Trzęsacz, Rewal).

Zapraszamy do zakupu biletów on-line lub bezpośrednio w biurze Ekspres Bus.

Więcej informacji – kliknij.